Pelėdų parkas

Lankytojams su plėšriaisiais paukščiais siūlome susipažinti edukacinių programų metu

Edukacinė programa apie pelėdas

Image
Pelėdų gyvenimo subtilybės
Programos turinys - sezoniškai kintantis, tačiau jo esmė išlieka apie pelėdų gyvenimo ir prisitaikymų gamtoje subtilybes, apie kurias papasakosime mūsų edukacinių  programų metu.
Pažintis iš arti
Kartu su edukatoriumi dirba ir treniruoti paukščiai - tad turėsite galimybę pamatyti prijaukintas pelėdas iš arti. Joks fizinis kontaktas negalimas ir nepriimtinas, tačiau fotografuoti tikrai galima.
Laisvas laikas
Edukacinė dalis - privaloma ir svarbiausia apsilankymo dalis, tačiau joje sudalyvavus sodybos teritorijoje galima pasivaikščioti patiems, pasižvalgyti į kitus paukščius, patyrinėti aplinką.
Kaina ir registracija
Programos trukmė - apie 1 valandą.  Kaina suagusiam - 12 eur. Vaikui  -7  eur.  Būtina išankstinė registracija telefonu +37068800822.
Mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina iš Vilniaus 4,5 Eur/vaikui

Edukacinė programa apie sakalininkystę

Diskusijos ir laikas gamtoje
Ilgesnės programos vienas iš privalumų - daug laiko klausimams ir diskusijoms susijusiomis temomis.
Sakalininkystė
Išgirsite apie tai, kokią svarbią funkciją pasaulyje atlieka sakalininkai ir sužinosite, kad sakalininkystė tai nėra tik sakalų auginimas ar medžioklė. Tema apima ne tik sakalininkystės gilią kultūrą ir tradicijas bet ir niuansus apie plėšriųjų paukščių auginimą, priežiūrą,   jų ypatingas savybes.
Laisvas skrydis
Programos metu demonstruojamas laisvas prijaukintų paukščių skrydis.
Kaina ir registracija
Programos trukmė - apie 1,5 valandos ir daugiau.  Kaina suaugusiam - 17 eurų. Vaikui nuo 4 metų - 8 eur, iki 4 metų - nemokamai, tačiau būtina atsižvelgti, jog ne visiems mažyliams bus įmanoma išbūti tokio pobūdžio apsilankymą. Būtina išankstinė registracija telefonu +37068800822.
Image

Edukacinė programa vaikų grupėms

Ruošiame programas darželių ir mokyklų  vaikų, paauglių grupėms  
Įdomus pateikimas
Įdomiai informacijai įsisavinti edukatoriai ne tik stengiasi vaizdingai papasakoti, bet taip pat ir parodyti įvairius tikrus pavyzdžius ir vizualizacijas, tikrus paukščius. 
Amžių atitinkantis turinys
Programas stengiamės pritaikyti pagal vaikų amžių, kad jos būtų aktualios, suprantamos ir įdomios.
Žinios ir kūrybiškumas
Siekiame sudominti, įtraukti, paskatinti domėtis, diskutuoti. Pagal pageidavimą galime įtraukti į programą kūrybinių užduočių.

Kiti renginiai

Išvykos ir seminarai
Siekiame labiau supažindinti mūsų visuomenę su užsienio praktikomis. Daugiau informacijos jau netrukus!
"Teambuilding"
Sustiprinkite komandinio darbo įgūdžius, gaukite žinių ir kitokių potyrių. Susisiekite!
Kūrybinės dirbtuvės
Kartais organizuojame kūrybines dirbtuves - sapnų gaudyklių, vainikų gamyba ir kt. Daugiau informacijos apie panašias veiklas skelbiame Facebook ir Instagram paskyrose.

Search