Apie Pelėdų parką

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Mūsų parke galima iš arti susipažinti su plėšriaisiais paukščiais - tokiais kaip pelėdos, sakalai ir vanagai. Visi mūsų paukščiai, pagal įstatymus yra gimę nelaisvėje su reikiamais dokumentais iš augintojų, ir visais leidimais iš Aplinkos Apsaugos Agentūros bei Maisto ir Veterinarijos Tarnybos.

Turime net 9 rūšių pelėdų, t.y.:
Indostano apuokas (Bubo bengalensis)
Didysis apuokas (Bubo bubo)
Laplandinė pelėda (Strix nebulosa)
Raiboji pelėda (Surnia ulula)
Baltoji pelėda (Bubo scandiacus)
Liepsnotoji pelėda (Tyto alba)
Naminė pelėda (Strix aluco)
Virginijos apuokas (Bubo virginianus)
Baltaveidis Afrikos apuokėlis (Otus leucotis arba Ptilopsis leucotis)

Kai kurias pelėdų rūšis įsigijome iš augintojų Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijos, Estijos...kai kurios yra gimusios pas mus.
Jau daug metų auginame ir veisiame pelėdas bei kitus plėšriuosius paukščius. Labai džiaugiamės kad jau nuo 2018 metų vasaros pabaigos pradėjome edukacines ekskursijas pas šiuos nuostabius paukščius. Tokių apsilankymų metu suteikiame progą iš arčiau susipažinti su mūsų auginamais paukščiais, leidžiame juos palaikyti ant rankų, pamaitinti, paglostyti. Pasak mūsų lankytojų, - Laikant rankose tokį plėšrų paukštį mintimis susitelki tik į jį, ir viduje , nors trumpam, atsiranda vidinės ramybės ir harmonijos jausmas. Šis jausmas yra nepakartojamas , todėl kai kurie lankytojai grįžta vėl ir vėl.....

Norint aplankyti mūsų paukščius su šeima, draugais, grupėmis, ar tai būtų darželis, mokykla-reikalinga išankstinė registracija telefonu.

Mūsų kontaktai

Naujienlaiškis

Čia galite užsiprenumeruoti Pelėdų parko naujienas.
© 2019 Pelėdų parkas. Visos teisės saugomos. Sukurta Oskaraz